Strona główna
O Firmie
Oferta
Trilogy 100
MD 2000A
Serwis
Partnerzy
Kontakt


Łatwość Użytkowania

Duży kolorowy wyświetlacz, polskie menu oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że wentyalcja Trilogy jest prosta jak nigdy dotąd. Dwa Profile Wentylacji (np na dzień i na noc) pozwolą zarówno w szpitalu, jak i w domu pacjenta, na dostosowanie nastaw w zaledwie kilka sekund.

Efektywność i uniwersalność

Trilogy 100 umożliwia zastosowanie obwodu z zastawką, jak i bez zastawki oddechowej,
zarówno w trybach sterowanych objętością (VC, AC, SIMV), jak i ciśnieniem (S, ST, PC, T,PC-SIMV).Doskonała synchronizacja z oddechem pacjenta, wiele trybów pracy i nastaw, hybrydowy trybwentylacji AVAPS, czynią Trilogy urządzeniem niezwykle wszechstronnym oraz dająmożliwość dostosowania terapii do potrzeb nawet najbardziej wymagających pacjentów.
Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowana technologia Philips Respironics pozwoliły
na zastosowanie obwodu bez zastawki zarówno do wentylacji nieinwazyjnej, jak i inwazyjnej.


Nieograniczona swoboda

Zarówno bateria wewnętrzna, jak i wymienna bateria Li-on (bez efektu pamięci)pozwalają na autonomię 6-8 godzin.Dzięki systemowi wymiennej baterii, którą można wymienić w dowolnej chwili, Trilogy100 daje pacjentom nieograniczoną swobodę i mobilność, której inni mogą tylko pozazdrościć.

Direct View: Zobacz więcej!

Dzięki 1GB karcie SD urządzenie rejestruje dane niezbędne do kompleksowej oceny terapii pacjenta. Dane w postaci 12 miesięcznych trendów, 30 dni godzinapo godzinie oraz ostatnie 72 godziny oddech za oddechem, pozwolą na dopasowanie terapii, obserwację zmian stanu pacjenta, progresu choroby.
Oprogramowanie DirectView umożliwia również konfigurację i wydruk własnych raportów,
 dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Top