naskrytej.pl

Najlepsze noclegi w Polsce

Usługa najmu aut na minuty w Szczecinie – z czego wynika jej popularność?

Duże miasta borykają się z wieloma problemami komunikacyjnymi takimi jak duże natężenie ruchu i korki – Szczecin pod tym względem nie jest wyjątkiem. W uporaniu się z tymi trudnościami pomagają różne rozwiązania – jednym z nich jest wynajem samochodów na minuty.

Dlaczego opłaca się wynajmować auta na minuty w Szczecinie?

Wygoda i oszczędność czasu, a nierzadko również i pieniędzy, to kluczowe przesłanki przemawiające na korzyść najmu samochodów na minuty. Usługa ta bazuje na idei współdzielenia, co w praktyce oznacza dokładnie tyle, że jeden pojazd w ciągu dnia służy co najmniej paru osobom. Ma to same plusy – po ulicach Szczecina jeździ mniej aut, do atmosfery trafia mniej szkodliwych spalin, a kierowcy nie muszą ponosić wielu wydatków związanych z eksploatacją pojazdu. Nie płacą za paliwo, naprawy czy ubezpieczenie. Wysokość opłat zależy natomiast od pokonanego dystansu i czasu przejazdu. Niejednokrotnie bardziej kalkuluje się zostawić swój samochód na parkingu czy w garażu i wypożyczyć auto na kilometry. Szczecin to doskonały przykład miasta, gdzie zapotrzebowanie na tego typu usługi stale rośnie.

Jak wynająć auto na minuty w Szczecinie?

Ogromna popularność omawianej usługi wynika również z tego, że procedury związane z najmem są maksymalnie uproszczone. Co więcej, nie wymagają osobistej wizyty w biurze obsługi klienta i podpisywania umów. Wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikację PANEK CarSharing i założyć w niej konto klienta. Zajmuje to maksymalnie kilka minut. Bardzo ważne jest to, aby informacje podane w formularzu rejestracyjnym zgadzały się z danymi z prawa jazdy. Korzystanie z aplikacji jest bardzo łatwe. Służy ona do otwierania samochodu, kończenia najmu, płacenia za przejazdy oraz zgłaszania nieprawidłowości.

Planując wypożyczenie samochodu, trzeba zastanowić się, na jak długo będzie ono potrzebne. Czasami nawet parę godzin to za krótko – wówczas najlepiej wynająć auto na doby. Szczecin ma świetnie rozbudowaną ofertę w tym zakresie, więc każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie.